אודות המורים

צוות המורים בקרידו בית ספר לטנגו

קרידו מנוהל על-ידי המורים והרקדנים קלי צרפתי ומאסטרו ריקרדו קלוו (ארגנטינה). קלי, מבכירות רקדניות הטנגו בארץ, וריקרדו – מהרקדנים והמורים המובילים בעולם, מביאים איתם שנים רבות של ניסיון ואהבה לטנגו.
הדגש בתהליך הלימוד הוא על הקניית טכניקה  הן לגבר והן לאישה ותשומת לב אישית לכל סטודנט במטרה לעזור לו לפתח את הסגנון הייחודי שלו . כאשר ההנאה היצירתיות והביטוי אישי בריקוד הם הדברים החשובים לנו ביותר כמו גם אמונה כי הטנגו מגיע דרך- תשוקה, עניין ואימון.

אודות המורים בבית ספר קרידו

קלי צרפתי

מורה, רקדנית וכוריאוגרפית עם ניסיון רב, השתתפה במופעי טנגו רבים. הופיעה כרקדנית ראשית במופע "טנגו ללא גבולות" במסגרת פסטיבל ישראל ומופעי טנגו נוספים. מאמינה שיסודות נכונים של התנועה הם המפתח להצלחה ולכן שמה דגש על לימוד הטכניקה והשימוש שלה בריקוד.

 

ריקרדו קלוו

מורה, רקדן, כוריאוגרף ואמן בין-לאומי. 
מזה 25 שנה מופיע בפסטיבלים ידועים ברחבי אירופה, במסגרתם הוא מעביר סדנאות מאסטר בטנגו ארגנטינאי. ריקרדו, יליד ארגנטינה, 'נשם' טנגו מהילדות ומאחוריו ניסיון וידע רב בכל סגנונות הטנגו – מהמסורתי ועד למודרני. קלוו פיתח שיטת לימוד ייחודית המאפשרת לכל תלמיד לרכוש את יסודות הטנגו בצורה קלה ומהנה, תוך הקפדה על יציקת יסודות נכונים המאפשרים התפתחות, אתגר והנאה במשך שנים רבות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן